Úvod »Sagola» Airbrush set BD-822, 8x nádoba na farbu, airbrush pištoľ, 2x hadica


        

Airbrush set BD-822, 8x nádoba na farbu, airbrush pištoľ, 2x hadica

Najlepšia cena na trhu

novinka akcia top produkt

 

Číslo produktu: FEN-BD-822
Výrobca: Fengda® - Fenghua Bida
Bežná cena: EUR 105,20
Naša cena bez DPH : EUR 74,16
Naša cena s DPH (20 %):
EUR 88,99

Airbrush sada BD-822 s 8 nádobkami na farbu, hadicami a airbrush pištoľou

Popis produktu:

Profesionálna sada pre striekanie, tieňovanie a miešanie farieb medzi sebou. Set je vybavený airbrushovou pištoľou BD-182 s tryskou 0,5mm, dvoma hadicami a a základňou s 8 fľaštičkami na farbu. Táto sada je nenahraditeľným pomocníkom pre kozmetické salóny, modelárstvo, tetovanie a všade tam kde potrebujete rýchlu zmenu farby. Zmenu farby dosiahnete jednoducho otočením malého mixéru, ktorý nasúvate priamo na airbrush pištoľ BD-182, takže ho máte vždy priamo po ruke. Vďaka tejto dômyselnej ergonomickej pomôcke ušetríte čas vymieňaním fľaštičiek s farbou.

Dvojčinná AirBrush pištoľ BD-182 0,5 mm

Popis produktu:

Hlavnými prednosťami tejto airbrush pištole je univerzálna 0,5 mm ihla a tryska. Predstavuje to skvelú voľbu pre airbrush striekanie veľkých plôch, rovnako ako tieňovanie, kreslenie  väčších detailov.

Technické parametre airbrush sady BD-822:

  • Airbrush pištoľ s tryskou 0,5mm
  • Pracovný tlak: 1-2 bary
  • Objem fľaštičky: 100 ml
  • Rozmery balenia: 260 x 260 270 mm
  • Váha balenia: 1,10 kg

 

Čistenie a starostlivosť o airbrush pištoľ:

Pre čistenie airbrush pištole odporúčame použiť nami predávané čističe. Ak používate pre striekanie syntetické farby pištoľ čistite s riedidlom dodávaným k farbám. Ak používate potravinárske farby pištoľ po každom použití dôkladne vyčistite alkoholom alebo izopropylalkoholom. V prípade, že farba už zaschla a odstránenie farby je problematickejšie, použite odstraňovač zaschnutej farby. Pre celkové pohodlné čistenie Vám odporúčame použitie čistiacej nádoby prípadne kompletného čistiaceho setu. Pre ručné  čistenie používajte výhradne na to určené čistiace nástroje pre airbrush. Pokiaľ sa vplyvom opotrebovania poškodia tesnenia airbrush pištole odporúčame Vám vymeniť kompletnú sadu tesnení airbrush pištole.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Varianty tohto výrobku

MDNjN