Úvod » AirBrush » AirBrush pištole » Airbrush sada FENGDA BD-811, 6x airbrush pištoľ BD-800, stojan, 6x 3m hadica


    

Airbrush sada FENGDA BD-811, 6x airbrush pištoľ BD-800, stojan, 6x 3m hadica

Najlepšia cena na trhu

novinka akcia top produkt doprava zdarma

 

Číslo produktu: BD-811
Výrobca: Fengda® - Fenghua Bida
Bežná cena: EUR 195,46
Naša cena bez DPH : EUR 130,83
Naša cena s DPH (20 %):
EUR 156,99

Airbrush sada BD-811 s obsahom 6 pištolí, rotačného stajana a 6 hadíc

Popis produktu:

Výhodou tohto systému sú rôznofarebné Airbrush pištole so samostatnými ventilmi, regulátormi tlaku, hadičkami . Každá airbrush je dvojčinná - má dvojitý kontrolný systém Double Action. Farebnosť je výhododou pre použitie rôznych odtieňov farieb.

Profesionálne vyrobený stojan pre Airbrush je vyrobený z vysoko kvalitného kovu a plastu. Má manometer pre kontrolu tlaku a tlakové regulátory v každom zo šiestich portov. Statív a jeho konštrukcia umožňuje delenie vzduchu až pre 6 Airbrush pištolí, čo odstraňuje potrebu dokupovať dalšie vybavenie potrebné k rozvodu vzduchu pre 6 pištolí. Celkovo môžete použiť pri tomto stojane až osem airbrush pištolí, pričom dve ďalšie umiestníte hore na rošť stojanu. Stojan má prísavku pre pevné udržanie na rovnom povrchu.

 

Airbrush set FENGDA BD-811 v kufríku obsahuje:

 • 6x Airbrush pištoľ FENGDA BD-800 dvojčinná
 • 1 x kufrík
 • 6 x spodná flaštička na farbu
 • 3 x kľúč
 • 1 x stojan pre Airbrush
 • 6 x hadica

 

Špecifikácia airbrush setu FENGDA BD-811:

 • Ovládanie: Dvojčinná pištoľ
 • Tryska:  0,35 mm
 • Objem fľaštičky:  20 ml
 • Rozmer kufríku: 28x 35x 9 cm
 • Hmotnosť balenia: cca 2 kg

Dvojčinná spúšť - možnosť regulácie množstva dávkovanej farby (Pohybom spúšte dopredu-dozadu) s možnosťou nastavenia množstva vzduchu (Stlačením spúšte hore a dole ) . Horizontálna skrutka sa používa pre zablokovanie spúšte (pre rovnaké fábkovanie forby po celú dobu práce) NASTAVENIE ihly - U tohto ovládacieho prvku môžete určiť, aké množstvo zmesi používate pri práci

Pripojenie hadíc ku pištoli je zabezpečené pevným závitom 1/8", ktorý je kompatibilný so štandardnými hadicami používanými pri airbrush technike. Sklenená fľaštička - praktické, jednoduché doplňovanie farieb, rýchla výmena a čistenie fľaštičky s kapacitou 20 ml.

Tryska veľkosti 0,35 mm je vhodná pre každú prácu.Napríklad: najmenšia veľkosť dostupnej trysky na našom trhu je 0,15 mm a najväčšie používané majú veľkosť 1,0 mm. Preto je 0,35 mm ideálna pre všestranné použitie.

 

Čistenie a starostlivosť o airbrush pištoľ:

Pre čistenie airbrush pištole odporúčame použiť nami predávané čističe. Ak používate pre striekanie syntetické farby pištoľ čistite s riedidlom dodávaným k farbám. Ak používate potravinárske farby pištoľ po každom použití dôkladne vyčistite alkoholom alebo izopropylalkoholom. V prípade, že farba už zaschla a odstránenie farby je problematickejšie, použite odstraňovač zaschnutej farby. Pre celkové pohodlné čistenie Vám odporúčame použitie čistiacej nádoby prípadne kompletného čistiaceho setu. Pre ručné  čistenie používajte výhradne na to určené čistiace nástroje pre airbrush. Pokiaľ sa vplyvom opotrebovania poškodia tesnenia airbrush pištole odporúčame Vám vymeniť kompletnú sadu tesnení airbrush pištole.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Varianty tohto výrobku

NWViMmM3