Úvod »Airbrush pištole»Fengda»Spodné plnenie » Airbrush sada BD-816, 8 x airbrush pištoľ BD-182


    

Airbrush sada BD-816, 8 x airbrush pištoľ BD-182

Najlepšia cena na trhu

akcia top produkt doprava zdarma

 

Číslo produktu: BD-816
Výrobca: Fengda® - Fenghua Bida
Bežná cena: EUR 264,99
Naša cena bez DPH : EUR 166,66
Naša cena s DPH (20 %):
EUR 199,99

Airbrush sada BD-816 - Set 8 airbrush pištolí

Popis produktu:

Táto sada obsahuje ôsmych airbrush pištolí BD-182. Uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky každého používateľa. Pozoruhodný je fakt, že sada obsahuje airbrush pištoľ BD-182, ktorá je vybavená ihlou a tryskou v profesionálnej kvalite porovnateľnej s pištoľami v cenách nad 350 eúr. Celok je dodávaný v tenkom kufríku lemovaný mäkkým molitanom proti poškodeniu. Hlavnými prednosťami tejto airbrush pištole je univerzálna 0,5 mm ihla a tryska. Predstavuje to skvelú voľbu pre airbrush striekanie veľkých plôch, rovnako ako tieňovanie, kreslenie detailov.

Obsah balenia:

 • 8x airbrush pištoľ BD-182
 • 8 x spodná flaštička o objeme 22 ml
 • 3 x klúč trysky
 • 1 x plastový kufrík ( rozmer:260 x 340 x 77mm )
 • 1 x Slovenský návod

Špecifikácia airbrush pištole BD-182:

 • Ovládanie: Dvojčinná airbrush pištoľ
 • Tryska: 0,5 mm
 • Objemsklenenej fľaštičky: 22ml
 • Hmotnosť balenia: cca 2 kg
 width= Dvojčinná pištoľ - možnosť nastaviť množstvo dodávanej farby (potiahnutím spúšte spredu dozadu) a  možnosť prispôsobenia množstva vzduchu (stlačením spúšte hore a dole)
 width= Nastavenie ihly -Vďaka tejto nastavovacej skrutke môžete určiť a presné nastaviť ihlu pri striekaní a tým určiť množstvo dávkovanej farby.
 width= Nádržka - Sklenená fľaštička s objemom 20 ml umožňuje striekať bez prerušenia a ľahko sa tak vyhnete častému dolievaniu farby.
 width= Presné trysky - Presnosť Striekania do značnej miery závisí od trysiek. Tryska 0,3 mm je najpoužívanejšia štandardná tryska pre airbrush a môže byť použitá pre väčšinu práce, tj. pre väčšie plochy, tieňovanie ale aj detaily. Pre maľovanie veľmi veľkých plôch, použite väčšie trysky, ktoré sú súčasťou sady.
 width= Redukcia z  1/4 " - Hadicu možete pripojiť cez redukciu aj k veľkému kompresoru.
 width= Tri rôzne trysky - Airbrush BD-182F je vybavená  tromi druhmi trysiek. To zaručuje, že funguje výborne vo všetkých podmienkach. Trysky sú presné a zaručujú pohodlnú prácu.
 width= HADICA 1,8 m - Je ideálnou dĺžkou hadice. Hadica je zakončená šrubovacími koncovkami so závitom 1/8 ​". Gumená hadica je chránená textilnou pletenou ochranou, čo zaručuje pohodlnú prácu aj pri vyššom tlaku.

Airbrush striekacia pištoľ na stránkach výrobcu

 

Čistenie a starostlivosť o airbrush pištoľ:

Pre čistenie airbrush pištole odporúčame použiť nami predávané čističe. Ak používate pre striekanie syntetické farby pištoľ čistite s riedidlom dodávaným k farbám. Ak používate potravinárske farby pištoľ po každom použití dôkladne vyčistite alkoholom alebo izopropylalkoholom. V prípade, že farba už zaschla a odstránenie farby je problematickejšie, použite odstraňovač zaschnutej farby. Pre celkové pohodlné čistenie Vám odporúčame použitie čistiacej nádoby prípadne kompletného čistiaceho setu. Pre ručné  čistenie používajte výhradne na to určené čistiace nástroje pre airbrush. Pokiaľ sa vplyvom opotrebovania poškodia tesnenia airbrush pištole odporúčame Vám vymeniť kompletnú sadu tesnení airbrush pištole.

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Varianty tohto výrobku

MTRiZmU4Y